conjured from wood

 

Partners

 

Sorry, this entry is only available in Polish.

 
 
 
 

Uniwersytet Śląski w Katowicach

 

Uniwersytet Śląski w Katowicach oferuje i podejmuje współpracę z instytucjami i partnerami biznesowymi na wielu różnych płaszczyznach. Uczelnia zawiera umowy i porozumienia na rzecz współpracy naukowo-badawczej, w zakresie realizacji wspólnych badań, wdrożeń i zgłoszeń patentowych, a także szerszej obecności przedsiębiorców na Uniwersytecie Śląskim – od prowadzania zajęć dla studentów i zgłaszania tematów prac dyplomowych do organizacji wspólnych działań promocyjnych i przedsięwzięć.

 
 
 

Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

 
(Polski) Publiczna uczelnia kształcąca w obszarze sztuki, w dziedzinie sztuk plastycznych.
 
www.asp.katowice.pl 
 
 

Bezpieczne przedszkole

 

Bezpieczne Przedszkole to ogólnopolski program dla przedszkoli, który w nowatorski sposób łączy treści programowe związane z bezpieczeństwem w jedną całość, aktywizując dzieci, nauczycieli, personel przedszkola i rodziców do wspólnego działania. To również autorskie, przyjazne pomoce edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa i emocji. Młodszym bratem Bezpiecznego Przedszkola jest program “Moje Emocje”.

 
www.bezpieczneprzedszkole.com 
 
 

CITT

 
(Polski) Dostarczamy nowatorskie rozwiązania podnoszące wydajność produkcji poprzez m.in. zastosowanie nowych materiałów, zmniejszanie zużycia surowców lub powstających odpadów. Rozwiązania te opieramy na potencjale intelektualnym Politechniki Śląskiej. Proponujemy gotowe rozwiązania przekazywane w formie licencji lub opracowanie ekspertyz technologicznych. Szukamy i kojarzymy partnerów biznesowych.
 
www.citt.polsl.pl/Oferta 
 
 

Dusyma

 
Dusyma is a medium-sized family enterprise. Since 1925 we have invested all our experience and passion in the production and distribution of educationally valuable toys and furniture of a high quality.
 
www.dusyma.de 
 
 

eBobas

 
(Polski) Znajomi mówią, że zwariowałeś na punkcie dziecka? eBobas.pl to wymarzone miejsce dla każdego pozytywnie zakręconego rodzica.
 
www.ebobas.pl 
 
 

English Eater

 
(Polski) English Eater to szkoła języka angielskiego z siedzibą w Katowicach, która oferuje kursy skrojone na miarę, co oznacza, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, niezależnie od potrzeb, wieku oraz poziomu zaawansowania.
 
www.englisheater.pl 
 
 

Fifik i Pepe

 
(Polski) Fifik i Pepe oraz Przyjaciele to grupa artystów, animatorów prezentujących animacje i program artystyczno-rozrywkowy.
 
www.fifikipepe.pl 
 
 

Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości

 
(Polski) Szkoła powstała w ramach projektu „Renowacja poprzemysłowej strefy Nowe Gliwice”. Projekt ten – współfinansowany ze środków europejskiego funduszu PHARE 2003 SSG oraz budżetu Miasta Gliwice.
 
www.gwsp.gliwice.pl 
 
 

Muzeum zabawek i zabawy w Kielcach

 
(Polski) Największe i najstarsze muzeum zabawek w Polsce. Na 631 m kwadratowych powierzchni wystawienniczej prezentuje kilka tysięcy eksponatów.
 
www.muzeumzabawek.eu 
 
 

Paputki

 
(Polski) Producent bucików typu soft-sole ze skóry naturalnej dla dzieci.
 
www.paputki.com.pl 
 
 

Park Naukowo-Technologiczny Technopark w Gliwicach

 
(Polski) Nowoczesne centrum wsparcia biznesu akademickiego, utworzone w kwietniu 2004 roku przez trzech założycieli: miasto Gliwice, Politechnikę Śląską oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Główną działalnością Parku jest tworzenie i promocja innowacyjnych oraz nowoczesnych firm technologicznych, a także transfer innowacyjnych technologii z Politechniki Śląskiej i jednostek badawczo-rozwojowych do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.
 
www.technopark.gliwice.pl 
 
 

Politechnika Śląska w Gliwicach

 
(Polski) Publiczna wyższa uczelnia techniczna w Gliwicach.
 
www.polsl.pl 
 
 

SINA Spielzeug

 
(Polski) Niemiecki producent i dystrybutor drewnianych zabawek i pomocy terapeutycznych.
 
www.sina-spielzeug.de 
 
 

Spectra

 
Spectra covers education proper, and today is seen as the German educational materials supplier. Spectra has also enjoyed considerable international success.
 
www.spectra-verlag.de 
 
 

SXL

 
(Polski) SXL zajmuje się projektami w różnej skali: S > identyfikacja wizualna, M > informacja wizualna oraz produkt, L > projekt i aranżacja wnętrza, XL > projekt architektoniczny.
 
www.sxl.com.pl 
 
 

Tian Tang Design

 
(Polski) Projektantka ze Szwecji, tworząca wyjątkowe produkty zarówno dla domu jak i dla przedszkoli.
 
www.tiantang.se 
 
 

Wychowanie do szczęścia

 
(Polski) Fundacja Wychowanie do szczęścia prowadzi wszechstronne działania na rzecz wychowania i edukacji dzieci i młodzieży, przez promowanie idei logodydaktyki.
 
www.wychowaniedoszczescia.pl 
 
 

Zabawkowicz

 
(Polski) Portal dla kreatywnych rodziców – ciekawie o zabawkach, wózkach dla dzieci, fotelikach samochodowych, klockach, meblach dla dzieci.
 
www.zabawkowicz.pl 
 
 

Zmiana Perspektywy

 
(Polski) Zmiana Perspektywy (Baby, Food, Design). Blog pisany z perspektywy mamy, która w codzienności potrafi znaleźć niecodzienne pomysły. Inspiracyjny przetrwalnik dla młodych rodziców.
 
www.zmianaperspektywy.pl 
 
 
 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

?
?
F