wyczarowane z drewna

 

Projekty

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
„Opracowanie innowacyjnej technologii budowy domów z zespolonych warstwowych ścian drewnianych”.

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego „Przeprowadzenie prac B+R w zakresie opracowania nowego narzędzia terapeutycznego opartego na gamifikacji wspierającego procesy przeciwdziałania depresji.”

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
„Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych”

 

ZAPROSZENIE DO PRZETARGU

W związku z ogłoszeniem przetargu na Prowadzenie zajęć dydaktycznych w przedszkolach grupa „0” i klasach trzecich szkoły podstawowej z
zestawem pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych w ramach projektu pt. ” Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” firma Pilch Roman Zakład Produkcyjno-Handlowy Pilch zachęca do udziału w przetargu i złożenia oferty.

Zapytanie ofertowe: 01/2020, Formularz ofertowy,  oświadczenie, wykaz zasobów do pobrania poniżej.

Zapytanie ofertowe_1_2020_z załącznikami

ROZSTRZYGNIĘCIE PRZETARGU 

W wyniku przeprowadzonego postępowania  na Prowadzenie zajęć dydaktycznych w przedszkolach grupa „0” i klasach trzecich szkoły podstawowej z
zestawem pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych w ramach projektu pt. ” Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” nie dokonano wyboru oferty najkorzystniejszej cenowo.

 

ROZEZNANIE RYNKU

W związku z prowadzonym rozeznaniem rynku na zakup usługi Hostingu (kolokacja serwera) dla programowania aplikacji w ramach projektu pt. ” Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” firma Pilch Roman Zakład Produkcyjno-Handlowy Pilch zachęca do udziału w niniejszym rozeznaniu i złożeniu oferty.

 

Rozeznanie rynku nr 01/2020 do pobrania poniżej. 

Rozeznanie rynku 01_2020

 

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020
„Zaprojektowanie i wdrożenie do produkcji serii mebli szkolnych”.

 

 

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO EKSPERT DS. METODYKI I METODOLOGII EDUKACJI

Firma PILCH ROMAN ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY PILCH w związku z realizacją projektu „Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych”(umowa o dofinansowanie nr POIR.01.01.01-00-0446/19-00) poszukuje pracownika na stanowisko „Ekspert ds. metodyki i metodologii edukacji”. Szczegóły znajdują się w załączniku poniżej. 

Nabór na stanowisko Ekspert ds. metodyki i metodologii edukacji

 

ROZEZNANIE RYNKU nr 01/2021

W związku z prowadzonym rozeznaniem rynku na zakup materiałów do produkcji tj. lakiery, farby, kleje, olej w ramach projektu „Zestaw innowacyjnych pomocy edukacyjnych dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych” firma Pilch Roman Zakład Produkcyjno-Handlowy Pilch zachęca do udziału w niniejszym rozeznaniu i złożeniu oferty.

Rozeznanie rynku nr 01/2020 do pobrania poniżej. 

Rozeznanie rynku_01_2021

 

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F