wyczarowane z drewna

 

O nas

 

Kiedy w ręce Twojego dziecka trafia zabawka z logo Pilch, Ty otrzymujesz gwarancję, że będzie rozwijało się poprzez zabawę. To właśnie stanowi istotę naszej firmy: produkcja zabawek, które nie tylko uszczęśliwiają najmłodszych, ale pomagają im udoskonalać się psychofizycznie. W realizacji tej idei wspierają nas cenieni i doświadczeni psychologowie oraz pedagodzy.

Projektowane przez nas zabawki wytwarzamy z drewna dostarczanego przez leśników. Dzięki temu są w 100% bezpieczne dla najmłodszych, a także przyjazne dla środowiska.

 
 
 
 

Również jesteśmy rodzicami

 
To właśnie nasze dzieci są pierwszymi recenzentami naszych zabawek. Robimy więc wszystko, by zaspokoić ich oczekiwania i preferencje. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz jedynie zabawki idealnie dopracowane pod kątem najmłodszych.
 
 
 

Łączymy wiedzę pedagogiczną z doświadczeniem stolarskim

 

Każdy projekt zabawki jest dokładnie omawiany z doświadczonymi pedagogami i psychologami. Czuwają oni nad wartością edukacyjną naszych zabawek. Następnie projekty trafiają do utalentowanych stolarzy w naszym zakładzie produkcyjnym, gdzie idea doskonałej drewnianej zabawki jest przekuwana w życie.

 
 
 

Wybieramy drzewo tylko przeznaczone do wycięcia

 

Drewno to surowiec naturalny, ekologiczny, przyjemny w dotyku i pachnący. Dodatkowo posiada neutralną temperaturę. To idealny surowiec do produkcji zabawek. Korzystamy tylko z drewna, które leśnicy przeznaczyli do wycinki. Dzięki temu masz pewność, że nasza działalność w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

 
 
 

Co czujesz, gdy patrzysz na swoje bawiące się dziecko?

 

Pewność, że Twoje dziecko bawi się bezpiecznymi zabawkami wykonanymi wyłącznie z ekologicznych materiałów. Dumę, że rozwija się językowo, emocjonalnie i społecznie. Radość, że czerpie autentyczną przyjemność z zabawy.

Wszystkie nasze działania skupiamy na tym, byś odczuwał jedynie pozytywne emocje. Abyś miał pewność, że swojemu dziecku zapewniasz to, co najlepsze. Na tej stronie dowiesz się, jak to robimy.

 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F