wyczarowane z drewna

 

O nas

 

Kiedy w ręce Twojego dziecka trafia zabawka z logo Pilch, Ty otrzymujesz gwarancję, że będzie rozwijało się poprzez zabawę. To właśnie stanowi istotę naszej firmy: produkcja zabawek, które nie tylko uszczęśliwiają najmłodszych, ale pomagają im udoskonalać się psychofizycznie. W realizacji tej idei wspierają nas cenieni i doświadczeni psychologowie oraz pedagodzy.

Projektowane przez nas zabawki wytwarzamy z drewna dostarczanego przez leśników. Dzięki temu są w 100% bezpieczne dla najmłodszych, a także przyjazne dla środowiska.

 
 
 
 

Co czujesz, gdy patrzysz na swoje bawiące się dziecko?

 

Pewność, że Twoje dziecko bawi się bezpiecznymi zabawkami wykonanymi wyłącznie z ekologicznych materiałów. Dumę, że rozwija się językowo, emocjonalnie i społecznie. Radość, że czerpie autentyczną przyjemność z zabawy.

Wszystkie nasze działania skupiamy na tym, byś odczuwał jedynie pozytywne emocje. Abyś miał pewność, że swojemu dziecku zapewniasz to, co najlepsze. Na tej stronie dowiesz się, jak to robimy.

 
 
 

Również jesteśmy rodzicami

 
To właśnie nasze dzieci są pierwszymi recenzentami naszych zabawek. Robimy więc wszystko, by zaspokoić ich oczekiwania i preferencje. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz jedynie zabawki idealnie dopracowane pod kątem najmłodszych.
 
 
 

Łączymy wiedzę pedagogiczną z doświadczeniem stolarskim

 

Każdy projekt zabawki jest dokładnie omawiany z doświadczonymi pedagogami i psychologami. Czuwają oni nad wartością edukacyjną naszych zabawek. Następnie projekty trafiają do utalentowanych stolarzy w naszym zakładzie produkcyjnym, gdzie idea doskonałej drewnianej zabawki jest przekuwana w życie.

 
 
 

Wybieramy drzewo tylko przeznaczone do wycięcia

 

Drewno to surowiec naturalny, ekologiczny, przyjemny w dotyku i pachnący. Dodatkowo posiada neutralną temperaturę. To idealny surowiec do produkcji zabawek. Korzystamy tylko z drewna, które leśnicy przeznaczyli do wycinki. Dzięki temu masz pewność, że nasza działalność w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F