wyczarowane z drewna

 

Misja Firmy

 

Marka, której ufasz

Od samego początku naszej działalności mieliśmy na celu zbudowanie marki, która będzie ceniona za to, że tworzy z pasją i sercem. Zależało nam na tym, aby nasze zabawki były wartościowe, trwałe, pomysłowe i pomagały w rozwoju. Właściwy dobór zabawek i materiałów edukacyjnych dla najmłodszych ma bezpośredni wpływ na zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, wspomaga rozwój manualny i emocjonalny oraz pobudza aktywność twórczą. Każdy z tych elementów jest szczegółowo analizowany przez naszych pracowników na etapie projektu zabawek.

Stale współpracujemy z rodzicami oraz doświadczonym zespołem pedagogów i psychologów.

Wspólnie szukamy odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób forma zabawy wpływa na rozwój słownictwa, kreatywności, emocji, umiejętności matematycznych najmłodszych.

Zależy nam również na tym, by nasze rozwiązania integrowały dorosłych i dzieci. Dlatego tworzymy zabawki i gry, dzięki którym rodzice i ich pociechy spędzają razem więcej czasu. Ucząc się, rozwijając i jednocześnie doskonale się bawiąc.

 
 
 
 

Pracownicy

 

Wiemy jak dużą wartością firmy są zaangażowani i wierni pracownicy. To oni są siłą napędową dla wszystkich działań. Dlatego też jako Firma doceniamy osobistą wartość pracowników, bo pracownik przede wszystkim jest człowiekiem. Dążymy do tego żeby odczuwał osobistą satysfakcję ze swojej pracy, widział jej użyteczność i był za nią doceniany.

 
 
 

Najważniejsze są dla nas:

 

  • edukacja
  • ekologia
  • bezpieczeństwo
  • jakość

Jesteśmy pewni, że dzięki tym czterem filarom Twoje dziecko otrzyma to, co najlepsze, a my zyskamy wdzięczność dumnego rodzica i uśmiech szczęśliwego malca.

 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F