wyczarowane z drewna

 

Pomysły na prezenty na Dzień Dziecka – same świetne propozycje

 
2020-05-18 09:25:54

Kaktus 195 zł 159 zł

Kolorowa gra dla najmłodszych. Łodygi z pąkami można wkładać do korpusu z obu stron. Tarcze kwiatowe i kuliste kwiaty są dopasowane kolorystycznie do pąka. Można je swobodnie mieszać. Rozwijanie umiejętności motorycznych i koncentracji, nauka przypisywania kolorów i postrzegania kształtu. Dla 1-3 graczy. Od 18 miesiąca życia.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/kaktus

Wkrętarka teatrzyk/ sklep 95 zł 65 zł

Zabawa polega na skręcaniu z kilku kartonowych elementów obiektu, który pozwala na zabawę z jednej strony w teatr ze sceną, z drugiej w sklep.

Wybudowany obiekt – teatr / sklep można udekorować: pomalować, porysować wkręcić dodatkowe elementy, zawiesić kotarę, poukładać „towar na półkach”.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/wkretarka-teatrzyk-sklep

Góralek – jeździk dla dzieci 314 zł 195 zł

Góralek – jeździk dla dzieci jest idealny już dla 2 letniego dziecka. Góralek waży niewiele dokładnie 2,7 kg. Co daje dziecku swobodę podnoszenia rowerka. Przyjemność jazdy i zabawy na nim. Rowerek ma świetną funkcję – płynnie reguluje się siodełko. Regulacja siodełka jest bardzo ważna. Nogi dziecka powinny być proste, kiedy siedzi na siodełku. Jeżeli je zgina to znaczy, że czas podnieść siodełko. Koła wykonane są z pianki, więc nie musimy się martwić o pompowanie czy przedziurawienie. Rowerek jest bardzo cichy i świetnie sobie radzi na każdym terenie. Rowerek biegowy Góralek ma zastosowanie zarówno na zewnątrz jak i w domu. Jest świetnym wyborem, bo wspiera rozwój dużej motoryki i równowagi.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/goralek-jezdzik-dla-dzieci

Kręgle stołowe 285 zł 229 zł

Wspaniała gra dla całej rodziny, która wyzwala wiele pozytywnych emocji.
Uczy koncentracji, dokładności celowania, a także zręczności i strategicznego myślenia.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/kregle-stolowe

Mistrz logiki 114 zł 99 zł

Gra dla nieco starszych dzieci (5 +). Jest to manualna zabawka typu Mastermind rozwijająca logiczne myślenie. Cała rodzina może spędzić długie godziny na odgadywaniu ukrytych kodów.

To pomysł na świetny prezent!

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/mistrz-logiki

Alfabet polski pisany + cyfry 336 zł 275 zł

Przestrzenne litery i cyfry to znakomita pomoc ułatwiająca poznanie oraz zapamiętanie liter i cyfr dzięki możliwości manipulowania oraz wielozmysłowego uczenia się. Ze względu na charakter zabawy, zajęcia z literami i cyframi mogą być proponowane już w przedszkolach, a szczególnie w klasie pierwszej.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/alfabet-polski-pisany-cyfry-2

Dmuchajka pojedyńcza 39 zł 35 zł

Dmuchajka podwójna 69 zł 57 zł

Dmuchajka czteropak 109 zł 99 zł

Dmuchajka ułatwia i uatrakcyjnia proces usprawniania aparatu oddechowego, artykulacyjnego i fonacyjnego. Ułatwia kontrolowanie oddechu, wydłużanie fazy wydechowej, umożliwia ustalenie prawidłowego toru oddechowego, a ponadto jest wspaniałym sposobem na rozwinięcie umiejętności koncentracji, uczy spokoju i ekonomicznego zużywania powietrza poprzez zabawę. Drewniana pomoc jest w pełni higieniczna do wielokrotnego użytku, do ćwiczeń w gabinecie logopedycznym i w domu. Dmuchajka jest wykonana z drewna bukowego o średnicy 6 cm i wysokości 5 cm.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/dmuchajka

Memory Nasze emocje 135 zł 99 zł

Nauka emocji poprzez zabawę i poznawanie emocji na przykładzie ciekawych ilustracji zwierząt. Ćwiczymy nie tylko pamięć i koordynację oko-ręka, ale również rozwijamy strefę emocjonalną dzieci. Zestaw Memory Nasze emocje składa się 40 drewnianych płytek co daje 20 par zwierzątek przedstawiających poszczególne emocje podwójnie: ODWAGA, ZADOWOLENIE, STRACH, ZDZIWIENIE, PRZYJAŹŃ, MIŁOŚĆ, ZŁOŚĆ, RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, PRZYJAŹŃ.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/memory-nasze-emocje

Domino Gra twarzy 104 zł 85 zł

Domino Gra twarzy pomaga kształtować emocjonalność dzieci oraz rozwijać samoświadomość i świadomość własnego ciała. Emocje i obraz stanowią ważny element w kształtowaniu się osobowości dzieci. Na równi z innymi jej funkcjami powinny być celowo oraz systematycznie rozwijane. „Gra Twarzy” ma na celu dostarczenie wiadomości i doświadczeń społecznych, które zmierzają do prawidłowego kształtowania osobowości oraz inspirowania zajęć i zabaw rozwijających emocjonalność dzieci.

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/domino-gra-twarzy

Do każdego zamówienia powyżej 300 zł statki matematyczne gratis !!!

https://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/statki-matematyczne

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F