wyczarowane z drewna

 

Wystawa Śląskiego Klastra Designu Ventura Lambrate – Mediolan
14-19 kwietnia 2015

 
2015-04-08 11:40:40

Od 14 do 19 kwietnia w Mediolanie odbędzie się wystawa polskiego wzornictwa zorganizowana przez Śląski Klaster Dizajnu. 13 marek zaprezentuje swoje projekty w ramach festiwalu Ventura Lambrate.

Nasza Firma również bierze udział w wystawie i zaprezentuje innowacyjny zestaw mebli KIVAK, który zapewnia odpowiednią pozycję ciała. Systematyczne siedzenie w pozycji „dynamicznej” na krześle daje możliwość poprawy równowagi co powoduje mniejsze napięcie mięśni posturalnych, a zatem lepszą jakość życia z prawidłowo ułożonym kręgosłupem. Poprawia również koordynację ruchową czyniąc ją bardziej dokładną i automatyczną co wpływa nie tylko jakość poszczególnych ruchów ale również na zdolności koncentracji i zapamiętywania.

Rozpoczynający się w kwietniu mediolański tydzień dizajnu to jedna z najważniejszych tego typu imprez na świecie, podczas której swoje produkty prezentują marki oraz czołowi projektanci wzornictwa przemysłowego. Koordynatorem wystawy jest Zamek Cieszyn – instytucja, na co dzień między innymi promująca dizajn w Polsce, do współpracy kuratorskiej zaprosiła Marcina Mońkę i Grupę Wzorro.

Wystawa Śląskiego Klastra Dizajnu prezentowana będzie w przestrzeniach festiwalu Ventura Lambrate uznawanego za część kuratorską Milano Design Week. Ekspozycja będzie jedną z nielicznych zbiorowych wystaw z naszego kraju.

pilch
 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F