wyczarowane z drewna

 

Prezentacja programu MOBI – zdrowa edukacja – w dniu 11 września 2014 roku o godz. 13.00

 
2014-09-04 11:54:05

Burmistrz Miasta Wisła oraz Firma PILCH zapraszają na prezentację programu MOBI – zdrowa edukacja, promującego sprzęt szkolny, który koryguje i kształtuje właściwą postawę uczniów.

Przedstawienie zalet wyposażenia szkolnego odbędzie się 11 września 2014 roku o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Wiśle.


Innowacyjna dbałość o zdrowie w edukacji przedszkolaków i pierwszoklasistów.

Firma Pilch we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Katowicach zaproponowała innowacyjne podejście do procesu uczenia i profilaktyki zdrowia. Mobi jest przykładem olbrzymiego potencjału drzemiącego w naszych uczelniach i zakładach.

Mobi powstał pod nadzorem prof. nadzwyczajnego Jerzy Wuttke, a zaprojektowały go specjalistki od designu Joanna Derlatka i Magdalena Rzeszowska.

Wisła jest pierwszym miastem gdzie pierwszoklasiści mogą się cieszyć wspaniałymi, nowoczesnymi meblami, które przyczyniają do prawidłowej postawy ciała.

Gdzie tkwi tajemnica proponowanego rozwiązania i jego skuteczności opowie nam w swoim wykładzie dr. Tomasz Szurmik naukowiec, wykładowca oraz praktyk w dziedzinie profilaktyki i leczenia skolioz oraz wad postawy.

Prof. Jerzy Wuttke wraz z projektantkami przybliży nam ciekawostki oraz źródła inspiracji, które zadecydowały o tym, iż projekt cieszy się tak dużym uznaniem.

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F