wyczarowane z drewna

 

Webinar prof. Gruszczyk-Kolczyńskiej i prof. Kąkola – edukacja matematyczna dla nauczyciela w przedszkolu

 

webinar edukacja matematyczna dla nauczycieli w przedszkolu

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatny webinar, którego tematem przewodnim będzie edukacja matematyczna w przedszkolu.


Webinar odbędzie się 21.09.2023 r. o godz. 20:15. Spotkanie poprowadzone będzie przez prof. Edytę Gruszczyk-Kolczyńską oraz prof. Henryka Kąkola.

Jest on pierwszym z cyklu dziesięciu webinarów, które będą odbywać się w każdy trzeci czwartek miesiąca o godz. 20:15 i trwać około 30 minut.

Każdy z webinarów będzie składał się z trzech części – krótkiego teoretycznego wstępu do danego obszaru tematycznego, druga to przedstawienie nauki dzieci z wykorzystaniem zestawu Ekomatik w przedszkolu, a trzecia część to Q&A.

Cały cykl spotkań oparty będzie m.in. na obserwacjach i wnioskach płynących z przeprowadzanych w przedszkolu zajęć – w ciągu całego cyklu spotkań – z wykorzystaniem pomocy Ekomatik w przedszkolu i ukazywać przyrost nabytej wiedzy i umiejętności, nie tylko z obszaru matematyki, ale też kompetencji społecznych i poznawczych u dzieci.

Zapisy na webinar odbywają się poprzez formularz dostępny pod poniższym linkiem:

Webinar- zapisy

Zapraszamy!

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F