wyczarowane z drewna

 

Warsaw Home targi wyposażenia wnętrz 3-6 października 2019

 
2019-10-02 14:53:14

 

W tym roku odbędzie się już czwarta edycja Warsaw Home, na której również będziemy z nowymi pufami KIVAK.

Zapraszamy w dniach 3-6 października.

Warsaw Home to biznesowe targi wyposażenia wnętrz, które co roku przyciągają dziesiątki tysięcy entuzjastów dobrego designu. Przez cztery dni wystawiają się tutaj producenci z Polski i zagranicy.

Nasze innowacyjne meble wspaniale wpisują się w nowoczesne wzornictwo i ekologiczne trendy oraz wyróżniają się jakością i trwałością na pokolenia.
Do wyboru trzy wersje kolorystyczne, możliwość regulacji na trzy wysokości 380 cm, 490 cm, 520 cm, średnica pufy 35 cm.

Pufa KIVAK – pokiwaj się z nami !!!

Pufa KIVAK – pudrowy róż, siedzisko z bezowym szwem będzie stanowić piękne dopełnienie kobiecej toaletki. Jest bardzo romantyczne. Możesz postawić je również w przedpokoju, biurze. Materiał sprawia, że siedzi się na nim przyjemnie. Czarne nogi dodają całości elegancji.

Pufa KIVAK – odcienie szarości, siedzisko z białym szwem będzie stanowić piękne dopełnienie salonu, biura. Jest bardzo praktyczne. Materiał sprawia, że siedzi się na nim przyjemnie. Antracytowe nogi dodają całości elegancji.

Pufa KIVAK – ziemista zieleń, siedzisko z ozdobnym żółtym szwem przybliża nas do natury, wpisuje się w styl EKO. Jest bardzo praktyczne. Materiał sprawia, że siedzi się na nim przyjemnie. Naturalne nogi dodają całości lekkości.

 

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F