wyczarowane z drewna

 

Kivak na Festiwalu Ventura Lambrate
14 – 19 kwietnia 2015 w Mediolanie

 
2015-05-06 08:49:00

Od 14 do 19 kwietnia w Mediolanie odbyła się wystawa polskiego wzornictwa zorganizowana przez Śląski Klaster Dizajnu. 13 marek zaprezentowało swoje projekty w ramach festiwalu Ventura Lambrate. PILCH zaprezentowało w ramach tejże wystawy zestaw KIVAK http://www.zabawkipilch.pl/pl/produkt/zestaw-mebli-kivak

Już po raz drugi w Mediolanie, w trakcie prestiżowego Design Week, zobaczyliśmy projekty firm skupionych w Śląskim Klastrze Dizajnu. Wystawa odbyła się w postindustrialnych przestrzeniach festiwalu Ventura Lambrate, znanego z prezentacji odważnych pomysłów projektantów i niestandardowych koncepcji kuratorskich, połączonych z komercyjną ekspozycji znanych marek. Przez sześć kwietniowych dni wystawę odwiedzili nie tylko doświadczeni projektanci z całej Europy, prasa, media, handlowcy zainteresowani kooperacją z polskimi firmami, ale też rodziny z dziećmi i seniorzy. Goście pytali zarówno o ideę Klastra Dizajnu, o region, z którego pochodzi, jak również o technologię i różnorodność materiałów, z których wytwarzane są obecne na wystawie produkty. Swobodna atmosfera, jak przystało na Venturę, sprzyjała rozmowom i wielu dyskusjom na temat dizajnu.

W trakcie wystawy doceniano jakość oraz sposób wytwarzania poszczególnych obiektów. Goście chętnie siadali i bujali się na Kivaku firmy Pilch.

HIRES_SlaskiKlasterDizajnu_VenturaLambrate_Foto_Jan_Lutyk_6
 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F