wyczarowane z drewna

 

Firma Pilch aktywna podczas Kampanii „Czytaj Dzieciom, bo warto”

 
2014-02-10 15:10:34

Organizatorzy I Edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto” dziękują firmie Pilch za wsparcie inicjatywy promującej czytelnictwo dzieciom.

„Pilch to rzetelna, godna polecenia firma. Aktywnie włączyła się w działania naszej akcji i sprawia, że nasze eventy są bogatsze i bardziej ciekawe.”-O współpracy mówi Michał Majcher, przedstawiciel organizatora kampanii, Grupy Artystycznej Fifik i Pepe oraz przyjaciele.

W ramach kampanii odbywają się dwudniowe eventy animacyjne, w trakcie których nie zabraknie także atrakcji dla dzieci takich jak: malowanie twarzy, studio tatuaży, gra w darta, modelowanie baloników, kącik plastyczny i quizowy, zabawy wielkimi klockami, bajkowe fotostandy. Organizatorzy kampanii przygotowali dla uczestników wiele ciekawych konkursów z książkowymi nagrodami. W wybranych miastach przewidziane są także spotkania autorskie, w trakcie których będzie możliwość uzyskania specjalnej dedykacji.

Działania informacyjne odbywają się także na terenie żłobków i przedszkoli w całej Polsce. Pomysłodawcy kampanii pragną w szczególności zwrócić uwagę na pozytywne strony czytania dzieciom takie jak: rozwijanie ich umiejętności językowych i wyobraźni, ukazywanie pozytywnych wzorców zachowań, wspomaganie procesu wychowania i co najważniejsze wzmacnianie więzi rodzinnych.

Firma Pilch za swoją aktywność społeczną i wsparcie Akcji I Edycji Kampanii Ogólnopolskiej „Czytaj dzieciom, bo warto” otrzymała od organizatora kampanii honorowy tytuł „Firma Aktywna Społecznie 2013”.

Więcej na temat bieżących eventów znajdą Państwo na stronie: www.fifikipepe.pl

 
 
 
 
 

 

Copyright © Z.P.H. PILCH 1991-2014

 

 

 

?
?
F